niedziela, 17 czerwca 2012

Bydgoska Kometa nad Wągrowcem - część II

Degustacja win

jak wyżej

Pierwsza klientka
Dzisiaj o 15.00 odbyło się otwarcie specjalistycznego sklepu winiarskiego przy ulicy Kościuszki 31 we Wągrowcu.   Sklep posiada także ogromny wybór innych alkoholi z całego świata.  W trakcie otwarcia była możliwość spróbowania pięciu doskonałych win chilijskich firmy Ventisquero produkującej wina w Dolinie Maipo w centralnych regionach Chile.  Próbowaliśmy win ze szczepów sauvignon blanc, chardonnay reserve, merlot, syrah reserve i carmenere grand reserve.  Polecam szczególnie Ventisquero chardonnay reserve i shiraz reserve.  Degustację fachowo i doskonale prowadził pan Konrad Terech z firmy Centrum Wina.  Oferta sklepu oparta jest na bardzo bogatych portfoliach trzech warszawskich firm winiarskich, ale handlujących także innymi alkoholami.  Są to wspomniane już Centrum Wina, a także firma An.Ka. Dystrybucja i firma M&P.  Oczywiście są także towary z innych firm, ale te trzy dostarczają gro towaru do sklepu.  Są to duże i mocno zakorzenione na naszym rynku firmy handlujące wybranymi, znakomitymi winami, umiejętnie dobieranymi pod różne gusta klienta.  Firmy te są bezpośrednimi importerami win oferowanych do sprzedaży w sklepie.  Zapraszamy codziennie od 11.00 do 20.00 /oprócz niedziel/.

2 komentarze:

  1. Kiedyś byłeś związany z Kometą, ale to chyba już historia. Po co na tym blogu reklamujesz ten sklep? Nie widzę w tym nic interesującego dla Bydgoszczan.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie tylko byłem związany z tą firmą, ale ją od podstaw tworzyłem i kierowałem przez 20 lat, a wągrowiecki sklep jest kontynuacją tej, kiedyś popularnej w Bydgoszczy, firmy.

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię