piątek, 3 sierpnia 2012

Parę migawek z bydgoskiego Okola - część 2Dwa budynki stojące na przeciw siebie na skrzyżowaniu ulic Kanałowej i Nad Kanałem.  Oba stoją przy ulicy Kanałowej i jeden zagląda w okna drugiemu, a jakże są różne.  Jak pięknie wyglądałoby miasto, gdyby wszystkie budynki były w takim stanie jak ten na pierwszym zdjęciu i pomyśleć, że kiedyś tak było, a teraz wydaje się to niemożliwe.

2 komentarze:

  1. za renowację pierszej kamienicy płacimy grube pieniądze - kredyt na 400 000 pln, dlatego nie wszystko może być w takim stanie. Ludzi zwyczajenie na to nie stac.A rzeczy się starzeją - tez mi wielka rzecz. A pytanie nie jest ani zbytnio filiozficzne ani odkrywcze. Jest bzdurne

    OdpowiedzUsuń
  2. Skoro jedni mogli to drudzy pewnie też by mogli, ale? Nie chodzi o pytania, lecz o stan domów, w których jedni mieszkańcy coś potrafią, czegoś chcą, a drugim idzie to znacznie gorzej. Czy to naprawdę tylko bieda? Administrowałem dużą bydgoską kamienicą /25 mieszkań/ i coś o tym wiem. Najczęściej na przeszkodzie stoją skomplikowane prawa własności.

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię