środa, 12 sierpnia 2015

Zalew Koronowski - Samociążek - po weekendzie.

Kawałek brzegu Zalewu Koronowskiego, a kilkanaście metrów obok widzimy to co poniżej.Tak wygląda nabrzeże  Zalewu Koronowskiego w Samociążku po weekendowym wypoczynku Polaków nad wodą.   Byliśmy tam w czwartek 06.08.2015 i w obu prezentowanych miejscach był jeszcze porządek, a wczoraj (11.08.2015) zobaczyliśmy to co na powyższych zdjęciach.

I jak w takim sąsiedztwie odpoczywać nad wodą?

Jak nazwać takie postępowanie?   Przecież bałaganiarstwo, nieporządek to zbyt łagodne określenie dla tego chamstwa.  Jak tak można?  Kim trzeba być, aby tak postępować?  I dlaczego ludzie tak postępują?

A swoją drogą od czasu, gdy administrowaniem Zalewem Koronowskim zajął się urząd marszałkowski i zlecił to firmie zbliżonej do Radia Maryja to Zalew spotykają tylko same szkody, nieszczęścia, bałagan i samowole.

Najwyższa pora z tym skończyć.

3 komentarze:

 1. Wstydzę się za polaków, że nie cenią piękna przyrody, która ich otacza.
  Że są samolubni i egoistyczni. Po nich choć POTOP....

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne miejsce a ludzie nie potrafią tego uszanować

  OdpowiedzUsuń
 3. byłem w tym miejscu 45 lat temu .... i wspominam ten pobyt po dziś .Była to oaza pięknej natury . Tym bardziej przykro mi patrzeć na te niedegradujące się przecież śmieci . Jakim trzeba być prostakiem , aby zostawić po sobie tego rodzaju chlew

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię