piątek, 28 kwietnia 2017

Nowa Europa i PO to popiera.

Kandydat na prezydenta Francji, który to jest reprezentantem tych co naprawdę rządzą, czyli narzędziem światowego kapitału ( pracował w biznesie rodziny Rothschidów) i który nabrał Francuzów na niby nowe otwarcie, lecz w rzeczywistości na lewicowo - liberalno - kapitałowe lewactwo, stare jak świat, napiętnował był Polaków.  Tak samo jak jego poprzednicy (Chirac, Hollande) wskazał nam Polakom gdzie jest nasze miejsce.  Ubliżył nam, a nawet nas pohańbił.  To przecież od samego początku niby demokratycznych przemian (1989 rok) własnie Francuzi są jednymi z głównych neokolonizatorów naszego pięknego kraju (patrz banki, sieci handlowe, energetyka, telekomunikacja, sanatoria i tak dalej) i teraz na skutek przenosin jednej firmy produkującej sprzęt AGD z Francji do Polski, ów kandydat na prezydenta Francji czyni z nas Polaków głównego wroga Francuzów.

Pomijając absurdalność tej sytuacji, wziąć musimy pod uwagę wpływy Francji na politykę UE. Oprócz Niemiec to jest drugi najważniejszy (po brexicie) gracz.  Lekceważyć ich nie można, ale jak traktować poważnie takie zapewnienia tego plastikowego kandydata na prezydenta Francji, który stwierdza, że w trzy miesiące po objęciu urzędu rozprawi się z Polakami.

Co na to zwolennicy PO i zwolennicy Macrona?

Kolejny raz, i to w chamski oraz bezczelny sposób, Francuzi pokazują nam Polakom, że jesteśmy w UE Europejczykami drugiej i trzeciej kategorii.  Powinniśmy słuchać tych lepszych i nawet się nie odzywać, a co dopiero coś robić wbrew tym z kategorii pierwszej.

Czy my jesteśmy, aż takimi chłopami pańszczyźnianymi, aby się na to zgadzać?

Ja na pewno nie.

Poniżej wypowiedź owego Macrona:

 Zwycięzca I tury wyborów prezydenckich we Francji domaga się sankcji dla Polski za to, że nasz kraj proponuje lepsze warunki dla zagranicznych firm. "Nie przypominam sobie równie antypolskiej kampanii wyborczej we Francji w ostatnich 20 latach" – skomentował na Twitterze prezes Instytutu Nowych Mediów i ekspert ds. polityki francuskiej Eryk Mistewicz.

Całość w poniższym linku:

https://dorzeczy.pl/kraj/28198/Emmanuel-Macron-domaga-sie-sankcji-dla-Polski.html


Quo Vadis Europo?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię