sobota, 11 sierpnia 2018

Beznadziejne granice polskiej demokracji.

W maju 2018 roku zaistniał we wszystkich mediach nijaki Michał Dzięba.  Głosił prawdę o nijakim Czaczkowskim, który z ramienia PO jest kandydatem na prezydenta naszej stolicy.  Mówił obszernie o przekrętach PO  w KGHM-ie i o wielu innych aferach PO.  Mówił, mówił i przepadł.

Nie ma go.  Nikt o nim nic nie wie.

Nikt nie komentuje.

Nikt o nim nic nie pisze.

Co do jest do k...wy  nędzy za demokracja?

Zadaję pytania dotyczące pana Dzięby od kilku miesięcy na wszystkich możliwych portalach, ale nie otrzymuję żadnych odpowiedzi.

Wierzyłem w Witolda Gadowskiego, lecz niestety i ten ostatni bastion mnie zawiódł.

Poniżej skan moich zapytań do Witolda Gadowskiego, które zostały bez odpowiedzi.

A podobnych pytań na różnych portalach zadałem dziesiątki i nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi.


Kto tym manipuluje?


Kto za tym stoi?

Gdzie jest Dzięba?

KTO  NAMI  MANIPULUJE?


8 komentarzy:

 1. Szanowny Panie!
  Przecież od lat realizowane w praktyce jest ustalenie "okrągłostołowe" - my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli wierzy Pan w Gadowskiego, to życzę zdrowia;) A juz poważnie i bez złośliwości, słyszał Pan o farmach troli, fake-news itp.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolę wierzyć Gadowskiemu niż Cimoszewiczowi, albo Giertychowi o Lisie i Żakowskim nie wspominając to są dopiero geniusze fake-newsów.

   Usuń
 3. Polecam Panu i czytającym Pana blog felietony Pana Stanisława Michalkiewicza na YT - w bardzo przystępny i logiczny wyjaśnia rzeczywistość, w przeciwieństwie do ogłupiającej nas telewizji z jednej czy drugiej strony sceny politycznej. Kilka dni temu dodany został trzyczęściowy materiał z internetowej tv "wPolsce", prowadzący Pan Red. Barełkowski - polecam serdecznie. Całe szczęście że jest Internet, dzięki temu można samodzielnie wyrobić sobie zdanie. Nie mamy telewizora od kilkunastu lat - w domu i spokojniej i można samodzielnie myśleć, bez konsumpcji podanej gotowej "papki" :) Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słucham czasami pana Michalkiewicza i w dyskusjach pod programamiz jego udziałem także kilkakrotnie zapytałem o Dziębę I również bez odpowiedzi.

   Usuń
 4. Nie widziałem żeby w komentarzach pod filmami w których występuje Pan Stanisław były komentarze/odpowiedzi Pana Stanisława... Są natomiast na YT też felietony gdzie z Panem SM rozmowy przeprowadza Pan Rafał Mossakowski (m.in. Magna Polonia) i tam są pytania od czytelników Magna Polonia do Pana SM - może spróbuję Pan tą drogą? Choć wchodzimy tu w duży poziom szczegółowości; Pan SM "rozbiera" rzeczywistość na ogólnejszym poziomie. Brak informacji o dalszych losach Pana Dzięby traktowałbym jako realizację zasady, która podałem w pierwszym komentarzu: "my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych", czego dalszym ciągiem jest:"kopiemy się (PO z PiS i odwrotnie) po kostkach ale nie wyżej"...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na przykład u Marcina Roli (wRealu24.pl)

   https://www.youtube.com/watch?v=VFnTdEJBKdQ

   Usuń
 5. Powiem Panu gdzie jest Dzięba. Pan Dzięba oszukuje teraz innych ludzi, przedstawia się nazwiskiem Smyk / Strycharski. Prowadzi pseudo firmę budowlaną która często zmienia nazwy (Sontech / Budimax / CTBud / OPIONE / OPI-BUD). Bierze robotę i kasę, zatrudnia bylejakich podwykonawców, których klienci w następstwie wyrzucają, a on sam znika z kasą....jego wiarygodność jest równa zeru. Z platformy uciekł bo się na nim poznali i nie chcieli go dopuścić do poważniejszego "koryta", więc poszedł do prawicy, ale tam też szybko go rozpracowali! Manipulant, demagog i psychol!

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię