poniedziałek, 11 września 2017

Obłuda pani komisarz UE.

Droga ekspresowa S5 miała być wybudowana do czerwca 2012 roku co zresztą zaręczył swoją ręką poseł PO Paweł Olszewski.  Jak wiemy i widzimy drogi nie ma i nie wiadomo kiedy tak naprawdę będzie.  Niby wycinają jakieś lasy, coś tam zaczęli roboty ziemne, ale do przejezdności asfaltową drogą to naprawdę jeszcze odległa perspektywa.

Poniżej kopia pisma skierowanego przez przewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy do ówczesnej (2013 rok) wicepremier, a obecnie merkantylnej pani komisarz UE:Ta pani jest obecnie komisarzem UE zarabiającym jak na polskie warunki absurdalne pieniądze, a drogi S5 nie ma  i tak naprawdę nie wiadomo kiedy ona realnie zostanie zbudowana.

Zwolennicy totalnej opozycji popierają panią komisarz chociaż nie mogą jeździć drogą, która miała być wybudowana w 2012 roku.

Co myśleć o takiej pani komisarz i jej zwolennikach?

Głosujmy na nią, a jeszcze przez długie lata S5 nie będzie.

2 komentarze:

 1. Skąd w Panu tyle jadu, tyle żalu, tyle złości?
  Może niech Pan rozpocznie karierę polityczną i udowodni wszystkim że może szybciej, lepiej i taniej. Uprawienie polskiego malkontenctwa to niczego nie prowadzi! Niektóre posty w Pana blogu są bardzo ciekawe, ale takie jak ten o trasie S5 są na poziomie kontestującego wszystko nastolatka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to tylko jednoznaczne i oczywiste fakty. Co ma do tego niedojrzałość lub malkontenctwo? A lokalnym politykiem już byłem, ale wiele lat temu z tego zrezygnowałem.

   Usuń

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię