środa, 21 lipca 2021

Triumfalny powrót Donalda Tuska.

Trwa triumfalny powrót Donalda Tuska do Polski.  Tysiące, a może nawet miliony liczą na lepsze jutro pod Jego przewodnictwem totalnej opozycji.  Niemcy piszą o Nim jak o Zbawicielu, a władze UE widzą w Nim Tego, Który sprowadzi Polaków na ścieżkę europejskiej demokracji i praworządności.

Nie ma programu, nie ma argumentów, nie ma racji, nie ma osiągnięć, nie ma prawdy, ale są emocje.  Jest demagogia (tym najlepiej grać na wyborcach), są kłamstwa, konfabulacje i jest jeden prawdziwy wróg, który to jest sensem i treścią Tuskowej walki.

Nikogo nie interesują fakty.  Tylko emocje się liczą i przynależność do tej lepszej części społeczeństwa, którego Donald Tusk jest emanacją.

Zdrowy rozsądek zrobił sobie wolne, negatywne imponderabilia wzięły górę.

Trudno w takiej sytuacji normalnie i rozsądnie działać i trudno stwierdzić czym to się skończy.

Przypominam mój wpis z mojego bloga z października 2012 roku, a dotyczący obietnic wyborczych z jesieni 2007 roku Donalda Tuska.  To wywiad przeprowadzony przez genialną Teresę Torańską z Donaldem Tuskiem w 1993 roku

Tekst jest mało czytelny, ale w komentarzach znajduje się link do oryginału wywiadu.

Moim zdaniem warto sobie zadać trud, aby przeczytać o Tym kto chce nas zbawić.


Link do mojego wpisu z grudnia 2011 roku


Przypominam także obietnice wyborcze PO z roku 2007 kiedy to jesienią odbyły się przyspieszone wybory do sejmu na skutek rozpadu koalicji PiS z LPR i Samoobroną.  Poczytajcie i powiedzcie, które z nich zostały zrealizowane?  Żadne, a później było tylko gorzej.


Obietnice PO z jesieni 2007 roku


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię