niedziela, 6 sierpnia 2017

Refleksja natury ogólnej - 49

Dzisiaj przez cały dzień mówiono i pisano o kolejnej partii nagrań dotyczących bardzo już słynnej afery podsłuchowej.

Totalna opozycja totalnie krytykuje i lekceważy owe nagrania.  Twierdzą przedstawiciele tej kasty właścicieli III RP, że tylko źle wychowani ludzie mogą nagrywać i podsłuchiwać.  Twierdzą, że to były prywatne spotkania.  I tak dalej, w tym guście, sposobie i z podobnymi argumentami.

Zapominając, że byli to ludzie publiczni, rozmawiali w publicznym miejscu, rozmawiali o publicznych sprawach, z których wiele później wcielano w czyn, a ucztowano przy tym za publiczne pieniądze.

Ale to wszystko jeszcze nic.

Poniżej przytoczę mój post, który napisałem pod dzisiejszym artykułem GW dotyczącym kolejnej odsłony afery podsłuchowej:

"Ludzie w sprawach ogólnych, publicznych są zawsze tacy sami i zachowują się tak samo jak w swoim życiu codziennym, w sprawach drobnych i pospolitych - Tak powiedział jeden z największych autorytetów w historii ludzkości."

Dlatego to co na taśmach to w ministerstwie, sejmie i na innych kluczowych stanowiskach i miejscach."

link do artykułu w GW

Biedne i skompromitowane PO, pod rządami byłego sekretarza generalnego KLD, próbuje wynaleźć chorobę, a potem jako zbawcy, próbują wynaleźć na tę chorobę lekarstwo.  Już Stefan Kisielewski w swoich "Dziennikach"  pisał co on myśli o takiej postawie. Ale czy różne Scerby, Brejzy, Budki,  Kierwińskie, Halickie, Szejnfeldy czy inne tego typu Niesiołowskie, albo Rulewskie czy inne Piotrowskie, o bezrękim nie wspominając, mają najmniejsze pojęcie o tym, co wspaniały pan Stefan, miał na myśli.  Oni sądzą, że są wielcy, europejscy, ale to ON nie był kundlem na smyczy UE i na pewno nie popierałby takiej zdrady narodu polskiego jakiej dopuszcza się PO wraz z nienowoczesną.   Razem stanowią nową zdradliwą konfederację.  Dla nich różne Schultze, Timermansy, albo inne  Junkery są wyznacznikami demokracji..  Na pohybel takim wyznacznikom takim ludziom, takim politykom i takim kundlom.

My Naród Polski......

Sprzedawczykom, zdrajcom, serwilistom i oportunistom, mówimy stanowcze NIE.
                                         Poprzedni post z tego cyklu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię