czwartek, 6 lipca 2017

Kilka refleksji natury ogólnej - 47


Misiak nierówna się Misiewicz.  Czy ktoś pamięta owego Misiaka z PO?

Jak ktoś nie pamięta to polecam poszukać w internecie.

Ten Misiak z Wrocławia (od Schetyny i Frasyniuka) został symbolem wrocławskich przekrętów.

Pomyślmy, czy on działał naprawdę sam w tych jakże negatywnych postępowaniach?

Niezorientowanych odsyłam do materiałów źródłowych, których internet jest pełen.

Misiak sto razy Misiewicz, a PO to kompromitacja normalności.

O Misiaku zero, a o Misiewiczu sto.  Ów Misiak będąc senatorem RP prowadził firmę Word Serwis, która wygrała przetarg wart 48 mln. zł. dotyczący znalezienia pracy dla zwalnianych z pracy stoczniowców, ze stoczni do upadłości której własnie jego ugrupowanie doprowadziło.  Więcej poczytajcie na internetowych portalach.  A tak nawiasem pisząc to sprawa Misiaka była zemstą PSL-u za ujawnienie biznesowych działań wicepremiera Pawlaka.  I takie to były rządy koalicji PO-PSL. Oceńcie i sami wyciągnijcie wnioski.

Jak ma się status Misiewicza do statusu Misiaka?

I czy Misiak to Misiewicz razy sto?

I takich "Misiaków" były tysiące, a tylko jeden wpadł i tylko dlatego, że PSL musiał "bronić" swojego lidera.

I czy ktoś jeszcze wierzy PO ?

10.03.2009 roku zapisałem w moich, od wielu lat prowadzonych, notatkach:

Nasi tępi  krajowi politycy z wielką pomocą zdecydowanej większości mediów, zajmują się teraz 6-latkami, których chcą wysłać do szkół wbrew woli zdecydowanej większości rodziców i chociaż nikt i nic nie jest do tego przygotowane.  Poprzednie tygodnie to była eutanazja i in vitro, a sprawy gospodarcze leżą i kwiczą.  Krótko mówiąc, dalej bezczelnie i bez umiaru można rozkradać to co jeszcze zostało, czyli banki, handel, produkcja, energia i tak dalej.  Neokolonializm kwitnie w Polsce w najlepsze.

Mój komentarz;

I to ludzie, którzy wyprzedali nasz kraj i doprowadzili nas Polaków na skraj bankructwa, poddaństwa i najróżniejszych zależności od innych państw i wrogiego nam kapitału, twierdzą dzisiaj, że obecna władza podpala Polskę i, że oni ich za to podpalanie rozliczą.

Ciąg dalszy cytatu:

Chwilowo przerwano dyskusje o zapłodnieniu in vitro.  O kryzysie i gospodarce nadal się nie mówi, ważniejsze jest teraz dzielenie stołków w kontekście wyborów do parlamentu UE.  W Bydgoszczy na pierwszym miejscu PO chce postawić nijakiego Zaleskiego z Rzeszowa, notabene zdrajcę PiS-u, do którego poprzednio ów Zaleski należał.

Natomiast 31.03.09. napisałem:

Jutro przyjeżdża do Europy prezydent Obama, będzie to jego pierwsza wizyta na naszym kontynencie.  Ma wraz z wielkimi UE radzić jak zmniejszyć skutki kryzysu światowego, a pewnie jak zwykle, uradzą jak bogaci nadal mają oskubywać biednych.

Koniec cytatów z moich notatek.

Oceniając to co obecnie się wyprawia (np tzw plenum PO z minionej soboty, albo wczorajsza próba odwołania ministra Błaszczaka)  należy jednoznacznie stwierdzić, że to już nie jest kabaret.  To jest zdrada interesów Polaków, to jest szaleństwo, głupota i hańba.  A o co chodzi tym ludziom?

CHODZI IM OTO, ABY NADAL BYŁO TAK JAK BYŁO.Poprzedni post z tego cyklu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię