niedziela, 16 lipca 2017

Pucz 1

Niechaj przemówią obrazy.  Puczyści już wiele lat temu walczyli o to, aby żyło się lepiej.

Komu i jak?  To do dzisiaj pozostaje zagadką.  Chociaż każdy rozsądny zna odpowiedź to jednak puczystom wydaje się, że mogą nas, nas zwyczajnych, pospolitych, typowych Polaków bez końca robić w przysłowiowego konia.  Mogą oszukiwać, kłamać, konfabulować i z garstką beneficjentów tego ogłupiania mogą nas, nas normalnych, pospolitych, powszednich, typowych, przeciętnych bez końca wykorzystywać i do tego wmawiać nam, że czynią to dla naszego dobra.

Nie jesteście lepsi od nas i my was jeszcze pogonimy.  Bo wasz tupet, chamstwo, bezczelność, interesowność, kłamstwa i inne tego typu imponderabilia dobrze poznaliśmy i jak nas naprawdę zdenerwujecie to żadne dechy Komorowskiego, czy wyskakiwanie z okien Wałęsy wam nie pomogą. Pogubicie buty i skarpetki uciekając przed gniewem narodu.  My jednak nie będziemy was straszyć i rozliczać, nie będziemy wam kazali nigdzie wyskakiwać i nie będziemy was walić deskami komorowskiego. My tylko wam powiemy:  - wygrajcie wybory i działajcie i rządzicie bo na tym polega demokracja.  Nie mogą szkielety pookrągłostołowe ciągle wyskakiwać z szafy i mówić nam jak mamy żyć.

I przyznajcie dobrze trafiłem z tym megalomańskim torunianinem, PZPR-owskim działaczem opętanym sprzedawaniem wszystkiego co polskie zachodniemu kapitałowi i tworzącemu z nas, i to od prawie 30 lat, poddanych owego mitycznego zachodniego kapitału, który to kapitał wyżyma nas, okrada, poucza i narzuca, a w końcu twierdzi, że u nas nie ma demokracji i musi wkroczyć ją ratować.  Typowy Wałęsa idący na czele pochodu przeciwko temu co ów Wałęsa w swojej głupocie i opętaniu złego uczynił.  Ten toruński pachołek zachodniego kapitału jest symbolem upadku III RP, a ten jego palec na załączonym poniżedj zdjęciu najlepiej pokazuje co o nas myśli.

Poniżej kilka zdjęć tych właścicieli III RP:

Wszyscy wszystko wiedzą i co mi oprócz ziewania pozostaje?

Lub czasopisma

Kawiorowa lewica

Byłem (w PZPR) jestem i będę najmądrzejszy.

My tutaj jeszcze wrócimy.

1 komentarz:

  1. Czym by była Polska bez prawdziwych Polaków? Odnoszę wrażenie ,że Komuchy są wszędzie i to żydowskie, a oni są tylko po to aby zniszczyć Polaków i zagrabić ich ziemię . Co czynią skutecznie. Więc albo oni,albo my. Co trzeba zrobić??? Wysiedlić wszystkich żydów jak 1980 zrobili to Rosjanie, to jest po pierwsze.Chodzi o żydów na wysokich stanowiskach, oczywiście. Trzymam kciuki, może władza na to wpadnie.

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli chcesz wyraź swoją opinię